Krzysiek Borek31.12.2016
Testowa kompilacja iOS 10.3 pojawi się na początku przyszłego roku

Apple zamierza wydać pierwszą kompilację testową iOS 10.3 w przyszłym miesiącu i wygląda na to, że pojawi się w niej coś nowego, oprócz usuwania błędów poprzedników.

Do tej informacji dotarł Sonny Dickson ,dzięki swoim kontaktom z łańcucha dostawi i innych osób siedzących w wątku Apple.

Dickson dał nam do zrozumienia, że 10.3 otrzyma tryb „Theater”, ze skrótem w Centrum Sterowania, choć obecnie nie wiadomo, co on wniesie.

Do tej pory najnowszą wersją jest 10.2 i nie ma zbyt wielu nowości, oprócz niedostępnej w Polsce aplikacji TV i nowych emoji, poza tym od niedawna zainteresowani użytkownicy mogą korzystać z wersji testowej 10.2.1.

Poza tym widać, że sporo programistów ma już wersję 10.3, ponieważ osoby korzystające z tej wersji oprogramowania często odwiedzają portale technologiczne związane z Apple. Być może 10.3 dostarczy wiele nowości w kwestii oprogramowania dla tabletów Apple, mówi się, że ma ono poprawić działanie Apple Pencil, ale obecnie ciężko to stwierdzić.

Mam nadzieję, że tryb „Theater” ma związek ze zmianą interfejsu na ciemny, dla mnie byłby to strzał w dziesiątkę, o ile nie będzie ekskluzywny dla niewielu modeli iPhone’a, co Apple lubi robić od niedawna.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek