Krzysiek Borek15.11.2016
TOMS wprowadza do sprzedaży nowe bransolety dla Apple Watch

Wczoraj butik TOMS jednocześnie zaprezentował i wprowadził do sprzedaży nowe, dedykowane bransolety dla urządzeń naręcznych Apple.

Są one wykonane ze skóry i nylonu. Za zakup jednej z nich pieniądze idą na zapewnienie energii słonecznej najbardziej potrzebującym.

Kolekcja TOMS for Apple Watch jest dostępna w sklepach internetowych i stacjonarnych, dodatkowo podzielono ją na dwie części. Jedną z nich jest Utility (cena bransolet wynosi 49$), a drugą jest Artisan (skórzane bransolety w cenie wynoszącej 75$).

Bransolety Utility są wykonane z tego samego materiału, co oryginały Apple (tkany nylon), a różnicą jest zastosowanie lekkich detali ze skóry wokół klamry. Zbyt wielu wariantów kolorystycznych nie ma, ponieważ dla modelu z 42 mm kopertą mamy tylko dwa (czarny i oliwkowy), a dla mniejszego różowy i gliniany. Ponadto w serii jest również jasnoniebieska bransoleta z białymi wstawkami dostępna dla każdego rozmiaru inteligentnego zegarka.

19003-18769-161114-toms-l

Artisan są wykonane z dwóch części (góra-sztuczna tkanina, dół-skóra). Kolorów też jest nie wiele, a diamentowy jest dostępny dla każdego rozmiaru zegarka. Dla większego zarezerwowano biało-czarny i biało-czerwony kolor, a dla mniejszego biało-czarny i biało-niebieski. Klamra we wszystkich bransoletach jest srebrna.

To nie wszystko, TOMS współpracuje z inicjatywą Give Time, SolarAid i Solar Sister w celu dostarczenia dostępu do energii słonecznej w Afryce. Butik, aby to podkreślić dodaje napis na każdej bransolecie, jest nim „Give Time”.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • sokol363

    Jak piszesz o bransoletach to wrzuć ich zdjęcie.