Krzysiek Borek15.06.2016
Vernee Apollo Lite ma standardowe gniazdo słuchawkowe, ale przez USB – C też można podłączyć słuchawki

Audiofile w końcu mają szanse posłuchać muzyki w lepszej niż dotychczasowej jakości, wszystko za sprawą zastosowania w tym celu portu USB — C do podłączenia słuchawek.

Pierwszym smartfonem w tej kwestii był Le Eco Le 2, ale w przeciwieństwie do niego Vernee Apollo Lite ma jeszcze standardowe gniazdo słuchawkowe.

InsertPic_

Zastosowany przez producenta port służy również do wymiany danych i ładowania niewymiennego ogniwa o pojemności 3180mAh. Warto zaznaczyć, że port wspiera również bezstratną jakość muzyki po podpięciu kompatybilnych z interfejsem USB — C słuchawek.

InsertPic_D1EF

To nie wszystko, nie zapomniano również o standardowym gnieździe słuchawkowym, więc użytkownik ma szersze pole wyboru i nie musi ograniczać się tylko do nowego interfejsu, może również polegać na starszym. Wtedy na pewno jakość nie będzie porównywalna, ale standardowe słuchawki są tańsze od tych ze złączem USB — C.

Źródło: Informacja prasowa
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Garret

  Hej Krzysiek szybkie pytanie do Ciebie kupiłeś 5s używke czy nówke ze sklepu? Podaj proszę odpowiedź i sprawdź liczbe cykli jakie ma za sobą akumulatorek ok? Przyda mi się to info szczególnie liczba cykli na bateri gdyby to był nowy telefon.

  • krzysiekb92

   Używany kupiłem, było 570 cykli ładowania. Teraz nie sprawdzę ile jest, bo dedykowana temu aplikacja jest bezużyteczna na iOS 10.

   • Garret

    Dzięki wielkie za odpowiedź.