Krzysiek Borek05.08.2016
Vernee Mars zadebiutuje w listopadzie bieżącego roku

Pierwszym ostatnim (jak na razie) produktem Vernee, z którym mam styczność to Thor, ale wygląda na to, że producent szykuje kolejny model. Ma pojawić się jeszcze w tym roku i będzie miał wydajne podzespoły.

Vernee zastosuje w nim układ scalony MediaTek Helio P20 wspomagany przez 6GB pamięci operacyjnej, a także aluminiową obudowę. Na jedynym zdjęciu prasowym widać, że sprzęt nie będzie miał przycisków pojemnościowych (przynajmniej tak mi się wydaje), więc pewnie znajdą się one na ekranie urządzenia.

mars

Z jednego zdjęcia ciężko wydobyć wiele informacji, ale mam nadzieję, że port USB-C znajdzie się również w tym modelu, a nie tylko Apollo Lite. Wydaje mi się, że powoli trzeba iść z duchem czasu i stawiać na nowe rozwiązanie, które są przyszłościowe, a nie kurczowo trzymać się przestarzałych interfejsów ładowania i wymiany danych.

mars2 mars3

Nad ekranem na pewno znajdą się standardowe czujniki i głośnik do prowadzenia rozmów. Oprócz tych części wydaj mi się, że na przodzie będzie czysto i schludnie. Ponadto łatwo dostrzec, że ramki po bokach wyświetlacza są bardzo cienkie, oby tylko producent nie zastosował tutaj czarnych pasów biegnących wokół ekranu, przez nie sprzęt na pewno nie będzie urodziwy.

Źródło: Informacja prasowa
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek