Krzysiek Borek19.03.2017
W tym roku pojawi się Xiaomi Mi Pad 3 i Mi Pad 3 Pro

Ostatnio zastanawiałem się nad poproszeniem sklepu Gearbest.com o Xiaomi Mi Pad 2 do testów, ale to dość stary tablet i mam wrażenie, że zainteresowanie jego recenzją będzie znikome. Na szczęście niedługo powinien pojawić się jego następca w dwóch wariantach.

Nieznane źródło (z Chin) mówi, że Chiński producent urządzeń mobilnych ma zamiar wprowadzić do sprzedaży dwa tablety, jednym z nich będzie Mi Pad 3, a drugim jego wariant Pro.

Pierwszy z tabletów nadal będzie miał 7,9 – calowy wyświetlacz z nieznaną nam jeszcze rozdzielczością, ponadto dostanie 4GB pamięci operacyjnej i 64 lub 128GB na dane użytkownika. Ceny nie będą wygórowane, ponieważ model z 64GB powinien kosztować 188$, a za dwa razy tyle miejsca zapłacimy 231$. Xiaomi ma go również wyposażyć w Androida 7.0 Nougat.

Mi Pad 3 Pro ma dostać 9,7 – calowy wyświetlacz o nieznanej nam rozdzielczości, ale pamięć operacyjna i wewnętrzna (wartości) będą podobne do standardowego modelu. Jego jednostką centralną będzie procesor Intel Atom x7-Z8750, a systemem operacyjnym Windows 10. Cena będą się zaczynać od 246$.

Zapowiedź? Prawdopodobnie przed Mi 6 lub w tym samym momencie.

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek