Krzysiek Borek14.05.2014
W tym tygodniu LG wyda nowe urządzenia

W niedzielę 18 maja LG zaprezentuje szereg nowych urządzeń naręcznych. Współpracować będą zarówno z Androidem, jak i z iOS.

Lifeband Activity Tracker to opaska na nadgarstek, który mierzy naszą aktywność fizyczną. Zagłębiając się w szczegóły jest to ilość wykonanych kroków, prędkość z jaką się poruszamy, spalone kalorie i inne. Kolejnym urządzeniem są słuchawki z wbudowanym czujnikiem mierzeni tętna, podczas słuchania przez nie muzyki, więc możecie wyluzowac.

Użyte razem, urządzenia pomogą nam w naszej codziennej aktywności i celach, jakie sobie postawimy. Oczywiście będą to dane biometryczne, aplikacje łączą się poprzez Bluetooth no i urządzenia są kompatybilne z iOS, czego chcieć więcej?

Opaska Lifeband Activity Tracker

Opaska Lifeband Activity Tracker

Opaska posiada ekran o przekątnej 0.9″, wyświetlacz wykonany jest w technologii OLED, na którym wyświetlane będzie tętno, połączenia przychodzące, SMSy, muzykę i wiele więcej. Urządzenie posiada także trzy wbudowane czujniki są to: akcelerometr, wysokościomierz, a także GPS. Bateria o pojemności 90mAh pozwoli na pięciodniowe korzystanie z opaski, jeżeli wraz z opaską będziemy używać słuchawek tętno będzie wyświetlane na ekranie opaski.

Słuchawki LG

Słuchawki LG

Więc jak to będą działać słuchawki?

„LG’s Heart Rate Earphones are designed to provide accurate heart rate data by measuring blood flow signals in the ear via PerformTek sensor technology while also delivering excellent sound.”

Co do cen kształtują się następująco, opaska kosztuje 150$, a słuchawki 180$, Urządzenia kompatybilne są z iPhone`m i iPodem Touch, które mają na pokładzie przynajmniej iOS 6. Urządzenia w sprzedaży będą dostępne od 18 maja.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek