Michał01.01.2016
Wyciekły zdjęcia iPhone’a 6c?

W sieci już od dłuższego czasu mówi się o tym, że gigant z Cupertino w tym roku wprowadzi do swojej oferty 4” iPhone 6c.

Wczoraj w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia na których możemy zobaczyć jak wygląda rzekomy iPhone 6c. Jak widzicie poniżej przyszły iPhone 6c wygląda niemal identycznie jak obecne iPhone 6/6s. Jedyną widoczną zmianą jest mniejszy 4-calowy ekran.

1

2

3

Dla przypomnienia dodam jak miałaby wyglądać specyfikacja iPhone’a 6c. Nowy smartfon Apple miałby posiadać: 4-calowy ekran o rozdzielczości 1.136 x 640 pikseli, procesor  A9 z 2 GB pamięci RAM, TouchID,  Apple Pay,  8 Mpx aparat fotograficzny i baterię o nieco większej pojemności od baterii znajdującej się obecnie w iPhone 5s.

Czy zdjęcia są prawdziwe? Tego dowiemy się zapewne za kilka miesięcy.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Bartosz Wuu

  Wydaje mi się że, jeśli Apple zdecydowałoby się na wprowadzenie do sprzedaży nowego modelu 4` to prawdopodobnie zrobili by go na wzór nadchodzącego iPhone 7 a nie 6. Prezentując wtedy iPhone 7 w rozmiarach 4`,4.7` oraz 5.5. A co do zdjęcia to wydaje mi się że to jakach chińska podróbka (logo wygląda jak by było naklejone w wytłoczonej wnęce)

  • Jarek

   Rownież wydaje mi się,ze to albo fake albo chińczyk. A co do loga, jak patrzę na swojego 6s to pod pewnym kątem logo wygląda tak samo

 • Pawel K

  5s w obudowie 6stki z eBay

 • krzysztof Garlak

  Aparat powinien mieć jak 6S 12 mp a nie dawać znowu aparat 8 mp z 2011 roku po co cofać się w przeszłość

 • poldek

  mi troche przypomina 3s z przodu.. :) ja na pewno się nie skuszę skoro mam 6s ale kto wie, może to będzie jakaś tam tańsza alternatywa :)