Krzysiek Borek28.06.2017
Xiaomi Mi Note 3 doczeka się prawie bezramkowego wyświetlacza?

Po wprowadzeniu do sprzedaży Mi MIX rozpoczęła się moda na smartfony z cienkimi ramkami okalającymi wyświetlacz lub ich brakiem.

W ślady Xiaomi poszedł Samsung z Galaxy S8/S8+ i LG z modelem G6 i wygląda na to, że Chińczycy szykują kolejnego smartfona z prawie niewidocznymi ramkami.

Wszystko za sprawą pojawienia się tajemniczego urządzenia Xiaomi na portalu społecznościowym Weibo. Tym razem Chińczycy chyba lekko skopiują wzornictwo Samsunga w przypadku przedniego panelu, ponieważ górna część wyświetlacza jest tak samo zaokrąglona, jak w S8/S8+, a na dole ramki nie ma.

Do końca tego roku powinny pojawić się dwa takie smartfony, a pewniakiem jest druga generacja Mi MIX, obok której powinien pojawić się Mi Note 3 lub Redmi Pro 2. Warto zaznaczyć, że sprzęt widniejący na zdjęciu nie ma obustronnie zakrzywionego wyświetlacza i ramki po bokach również są minimalne.

To jedyne informacje o urządzeniu, do których można dojść samemu po spojrzeniu na zdjęcie, które swoją drogą może być jedynie wizualizacją Mi Note 3 lub Mi MIX 2. Obecnie wstrzymałbym się z hurraoptymizmem i poczekał do oficjalnej zapowiedzi Xiaomi.

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek