Krzysiek Borek01.05.2014
Zdjęcia atrapy iPhone`a 6

We wtorek pojawiły się trzy zdjęcia przedstawiające atrapę iPhone`a 6. Zdjęcia te ukazały się na Chińskim Forum, wynika z nich, że nowy iPhone będzie bardzo cienki,co pokrywa się z dotychczasowymi plotkami.

Obecnie moglismy podziwać jedynie rendery nowego urządzenia Apple. Ostatnio pojawiły się zdjęcia atrapy, wylądowały one na forum Feng.com i zostały znalezione przez nowhereelse.fr.

Osoba, która podzieliła się zdjęciami, nie powiedziała nic na temat wymiarów, ani nawet nie pokusila się o porownanie z poprzednikami. W wyniku czego nie wiadomo, czy atrapa powstala podczas przecieków informacji, czy już po.

1
2
3

Nowe urządzenie jest cieńsze od iPhone`a 5S (7.6mm), co pokazuje że kolejne urządzenie Apple będzie duzo mniejsze w niektorych gabarytach. Atrapa zawiera także zaokrąglone krawędzie i wydłużony przycisk od głośności. Wyglądem nieco zaczyna przypominać iPada Air lub iPada Mini.

Powstaje więcej pytań, jest miejsce na tylną kamerę i diodę LED, jednakże nie taką, jak w 5S. Osobiście nie brałbym na poważnie tej atrapy, ale pokazuje ona chociaż w jakim kierunku zmierza Apple z ich nowym urządzeniem.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Kuba

    Czyli co? Pokazuje kierunek w którym zmierza Apple ale my nie bierzemy go na poważnie? Panie autorze: albo, albo.