Krzysiek Borek02.11.2016
Znamy specyfikację Lenovo Moto M

Motorola po przejęciu przez Lenovo nie osiada na laurach i nadal pracuje na swoje dobre imię w świecie budżetowych smartfonów. Moto E i G niedługo dostaną rodzeństwo w postaci Moto M.

Wcześniej dostępne były rendery i zdjęcia nadchodzącego urządzenia mobilnego, ale nie wiedzieliśmy nic o specyfikacji technicznej. Najnowsze informacje dowodzą, że jednostką centralną będzie Snapdragon 625 i bateria o pojemności 5100mAh. Takie połączenie powinno pozwolić na długie użytkowanie sprzętu z dala od ładowarki. Wszystko dzięki 14nm procesie litograficznemu, który świetnie radzi sobie z niezbyt nadmiernym wykorzystywaniem zasilania. Sprzęt z mniej pojemnymi ogniwami z obecnym tu układem również świetnie sobie radzi podczas użytkowania.

gsmarena_003

Jeżeli chodzi o pamięć operacyjną i wewnętrzną to będą dostępne dwa warianty 4GB RAM/64GB ROM lub 4GB RAM/128GB ROM. Ponadto w innych częściach świata będzie model z 3GB RAM i 32GB ROM lub 4GB RAM/128GB ROM. Za konsumpcję treści będzie odpowiedzialny 5,5 – calowy wyświetlacz Full HD, ale nie wiemy, jaki będzie to panel, choć obstawiałbym LCD. W każdym modelu bez problemu rozszerzycie pamięć na dane, ponieważ mają czytniki kart pamięci.

gsmarena_002

Muzyki posłuchamy dzięki jednemu głośnikowi 1,5W i standardowemu portowi słuchawkowemu, a za redukcję szumów będą odpowiedzialne dwa mikrofony. Po wyjęciu z pudełka sprzęt będzie miał Androida 6.0, ale wydaje mi się, że szybko ujrzymy aktualizację do Nougata. Zdjęcia zrobimy za pomocą 16MPix aparatu głównego, a z przodu powinien znaleźć się 5 lub 8MPix.

Moto M powinna być dostępna w sprzedaży od grudnia bieżącego roku.

Źródło: http://www.gsmarena.com/motorola_moto_m_leaks_again_with_specs_and_a_release_time_frame-news-21332.php
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek