Apple TV+

2 miesiące abonamentu Apple TV+ za darmo! Wystarczy kliknąć w link

Dwa miesiące abonamentu Apple TV+ zupełnie za darmo. Kliknij w ten link i ciesz się darmowym dostępem do usługi aż do stycznia 2023 roku!

Aby uczcić zbliżającą się premierę dokumentu opowiadającego  historie Seleny Gomez, Apple postanowiło dać wszystkim użytkownikom 2 miesiące darmowego dostępu do usługi Apple TV+.

Film, którego premiera obędzie się już jutro (4 listopada) opowiada historię Seleny Gomez, która jako dziecko rozpoczęła karierę w Disney Channel. Z biegiem lat dziewczyna została również piosenkarką pop i nadal działała nawet po opuszczeniu Disneya.

Jak uzyskać 2-miesięczny dostęp do Apple TV+ za darmo

2 miesiące abonamentu Apple TV+ za darmo! Wystarczy kliknąć w link ciekawostki darmowy dostęp do Apple TV+, apple tv+, 2 miesiące za darmo Apple TV+  Dwa miesiące abonamentu Apple TV+ zupełnie za darmo. Kliknij w ten link i ciesz się darmowym dostępem do usługi aż do stycznia 2023 roku! TV

Jak wspomnieliśmy powyżej, aby uczcić premierę, Apple daje dwumiesięczny darmowy dostęp wszystkim użytkownikom nie korzystającym z usługi. Aby skorzystać z promocji wystarczy, że klikniesz w ten link.

Oferta ważna do 2 grudnia dla wszystkich, którzy nie posiadają ważnego abonamentu.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top