chrome 1

AdBlock i inne blokery reklam już niebawem przestaną działać

Jak się okazuje wtyczki przeglądarki do blokowania reklam takie jak AdBlock i podobne już niebawem przestaną działać. Dlaczego?

Rozszerzenia przeglądarki Google Chrome zaprojektowane do blokowania reklam przestaną niebawem działać. Wskazuje na to dokument przeznaczony dla programistów. W styczni 2023 roku zostanie wydana aktualizacja, która doda obsługę interfejsu API dla rozszerzeń do wersji Manifest w wersji 3 w przeglądarce, podczas gdy wszystkie aplikacje blokujące reklamy będą działają na wersji 2.

AdBlock i inne blokery reklam już niebawem przestaną działać ciekawostki Google Chrome, Chrome, AdBlock przestanie dzialac, AdBlock  Jak się okazuje wtyczki przeglądarki do blokowania reklam takie jak AdBlock i podobne już niebawem przestaną działać. chrome

Jak dotąd nie ma rozwiązania, ale programiści zgłaszają, że już pracują nad rozwiązaniem problemu i przygotowują nowe wersje blokerów reklam.

AdBlock i inne blokery reklam już niebawem przestaną działać ciekawostki Google Chrome, Chrome, AdBlock przestanie dzialac, AdBlock  Jak się okazuje wtyczki przeglądarki do blokowania reklam takie jak AdBlock i podobne już niebawem przestaną działać. reklama 1 1

Jednocześnie twórcy alternatywnych przeglądarek opartych na silniku Chrome obiecują, że wsparcie dla starej wersji Manifestu pozostanie w ich aplikacjach, dzięki czemu będzie można z nich korzystać zamiast Chrome.

Wcześniej informowano, że firma Google wydała ważną aktualizację przeglądarki Chrome. Zamyka niebezpieczną „dziurę”, która jest aktywnie wykorzystywana przez hakerów

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry