Michał06.02.2017
Agloves Sport – świetne rękawiczki dla urządzeń z dotykowym ekranem

Jak wiecie korzystanie z iUrządzenia na dworze przy ujemnej temperaturze nie mając na dłoniach rękawiczek nie należy do przyjemności. Prawda?

W związku z tym chcemy Wam przedstawić specjalne rękawiczki Agloves Sport, które świetnie współpracują z urządzeniami z dotykowymi ekranami.

W tych rękawiczkach będziecie mogli bez problemu korzystać z iPhone, iPad, komputerka rowerowego, aparatu, czy innego urządzenia z dotykowym ekranem.

Jeśli chodzi o same rękawiczki to są one przyjemne, miękkie, miłe w dotyki i co najważniejsze ciepłe. Jak widzicie na poniższym zdjęciu rękawiczki posiadają także specjalne uszczelki mankietu, które chronią przed wiatrem. Czyli jest wszystko co być powinno!

Jak współpraca z iPhone i innym urządzeniem z dotykowym ekranem? Agloves dzięki opatentowanej technologii wykonane są z materiału w który wplecione jest prawdziwe srebro. Dzięki temu pozwalają one na korzystanie z urządzenia z małą siłą dotyku. Czy faktycznie tak jest?

Tak. Korzystanie w tych rękawiczkach z iPhone 7 Plus przy minusowej temperaturze na dworze to czysta przyjemność. Ekran iPhone’a możemy bez problemu dotykać każdym palcem.  Co z 3D Touch i przyciskiem Home? Rękawiczki bezproblemowo radzą sobie z 3D Touch, i nowym przyciskiem Home, który dostępny jest w iPhone’ach 7. To chyba na tyle.

Podsumowanie

Jeśli zatem szukacie fajnych i co najważniejsze bezbłędnie działających rekąwiczek, to z czystym sumieniem polecam Wam Agloves Sport. Nie wiem jak Wy, ale ja od teraz mogę spokojnie odebrać połączenie klikając w przycisk “odbierz” palcem z rękawiczce Agloves, a nie tak jak do tej pory nosem.

Na koniec warto dodać, że Agloves Sport są dostępne w dwóch rozmiarach unisex S / M lub M / L. Rękawiczki są bardzo elastyczne, tak więc dopasują się nawet do szerszej dłoni.

Testowane przeze mnie rękawiczki możecie zakupić – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.