AirPods 2 dopiero pod koniec przyszłego roku? ciekawostki kiedy airpods 2, AirPods 2  W tej chwili uwaga wszystkich entuzjastów nowych technologii jest skupiona wokół nadchodzących iPhone?ów, ale to nie jedyne produkty Apple. airpods6

AirPods 2 dopiero pod koniec przyszłego roku?

W tej chwili uwaga wszystkich entuzjastów nowych technologii jest skupiona wokół nadchodzących iPhone?ów, ale to nie jedyne produkty Apple.

Pod koniec przyszłego roku zadebiutuje kolejna generacja bezprzewodowych słuchawek AirPods.

Nad nową wersją słuchawek pracuje Apple, a ich cena może wzrosnąć w porównaniu do obecnie sprzedawanego modelu zważywszy na dodanie nowych funkcji. Jedną z nich będzie redukcja szumów, a drugą wodoodporność, której próżno szukać w obecnie dostępnym modelu tych słuchawek.

AirPods 2 dopiero pod koniec przyszłego roku? ciekawostki kiedy airpods 2, AirPods 2  W tej chwili uwaga wszystkich entuzjastów nowych technologii jest skupiona wokół nadchodzących iPhone?ów, ale to nie jedyne produkty Apple. Airpower

Na szczęście wcześniej zadebiutuje nowa stacja ładująca dla obecnego modelu AirPods. Dzięki niej będziemy mogli naładować dodatkową baterię bezprzewodowo używając maty ładującej AirPower, która pojawi się we wrześniu.

Mata ładująca Apple w końcu trafi do sprzedaży, choć początkowo miało to nastąpić rok temu. Dzięki niej będziemy w stanie naładować wiele urządzeń jednocześnie, nawet te nie od Apple, a wszystko za sprawą technologii w standardzie Qi.

Jedynym problemem w kwestii zakupu bezprzewodowej ładowarki może być jej cena, która ma wynieść 149$.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top