Anker wprowadza do oferty pierwszą lampę błyskową LED z certyfikatem MFi dla iPhone 11, iPhone 11 Pro polecane, ciekawostki lampa błyskowa dla iPhone 11, iPhone 11 Pro, Anker  Anker wprowadził do swojej oferty nową lampę błyskową LED, która łączy się z iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max za pomocą złącza Lightning. Jest to pierwsza lampa tego typu z certyfikatem MFi. iPhone11 1 2

Anker wprowadza do oferty pierwszą lampę błyskową LED z certyfikatem MFi dla iPhone 11, iPhone 11 Pro

Anker wprowadził do swojej oferty nową lampę błyskową LED, która łączy się z iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max za pomocą złącza Lightning. Jest to pierwsza lampa tego typu z certyfikatem MFi.

Do tej pory lampy błyskowe LED łączy się z iPhone przez Bluetooth. Jednak ta od Anker używa do tego kabla Lightning. Fotografowie uważają, że połączenie przewodowe zmniejszy opóźnienie i pomoże w lepszej fotografii.

Anker wprowadza do oferty pierwszą lampę błyskową LED z certyfikatem MFi dla iPhone 11, iPhone 11 Pro polecane, ciekawostki lampa błyskowa dla iPhone 11, iPhone 11 Pro, Anker  Anker wprowadził do swojej oferty nową lampę błyskową LED, która łączy się z iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max za pomocą złącza Lightning. Jest to pierwsza lampa tego typu z certyfikatem MFi. anker lampa 650x348

Lampa Anker jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej firmy i kosztuje 50 USD. Akcesorium działa z aplikacją Apple Camera i na szczęście obsługuje również aplikacje innych firm.

Niestety jeśli chodzi o zgodność, to lampa błyskowa jest kompatybilna tylko z iPhone 11 i iPhone 11 Pro / Pro Max.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry