Aplikacja FaceApp stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego USA? ciekawostki faceapp, czy faceapp jest bezpieczna, aplikacja FaceApp  Przywódca Partii Demokratycznej w Senacie USA, Chuck Schumer, wezwał FBI i Federalną Komisję Handlu do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie przekazywania poufnych danych w aplikacji FaceApp. Tim

Aplikacja FaceApp stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego USA?

Przywódca Partii Demokratycznej w Senacie USA, Chuck Schumer, wezwał FBI i Federalną Komisję Handlu do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie przekazywania poufnych danych w aplikacji FaceApp.

W liście Schumer pisze, że aplikacja wymaga ?pełnego i nie powtarzającego się dostępu do osobistych zdjęć i danych?.

Może to być ? zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego i prywatności milionów obywateli USA?.

Komitet Demokratyczny wysłał także ostrzeżenie do kandydatów na prezydenta 2020, aby ostrzec ich przed użyciem rosyjskiej aplikacji.

Aplikacja FaceApp stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego USA? ciekawostki faceapp, czy faceapp jest bezpieczna, aplikacja FaceApp  Przywódca Partii Demokratycznej w Senacie USA, Chuck Schumer, wezwał FBI i Federalną Komisję Handlu do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie przekazywania poufnych danych w aplikacji FaceApp. faceapp

Według prezesa i założyciela FaceApp Jaroslav Goncharov, aplikacja nie przesyła żadnych danych do rządu rosyjskiego, a zdjęcia są usuwane z serwerów po 48 godzinach.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry