Apple aktualizuje Shazam, aby rozpoznawać jeszcze więcej utworów ciekawostki Update, Shazam, Aktualizacja  Shazam, znana aplikacja do rozpoznawania muzyki, przejęta przez Apple w 2018 roku, została zaktualizowana w App Store. Aktualizacja przynosi kilka bardzo ważnych wiadomości dotyczących rozpoznawalności utworów. Shazam 1

Apple aktualizuje Shazam, aby rozpoznawać jeszcze więcej utworów

Shazam, znana aplikacja do rozpoznawania muzyki, przejęta przez Apple w 2018 roku, została zaktualizowana w App Store. Aktualizacja przynosi kilka bardzo ważnych wiadomości dotyczących rozpoznawalności utworów.

Firma z siedzibą w Cupertino stale ulepsza swój produkt, zwiększając możliwości rozpoznawania utworów zarówno pod względem jakości wyszukiwania, jak i pod względem identyfikowalnych utworów.

Apple aktualizuje Shazam, aby rozpoznawać jeszcze więcej utworów ciekawostki Update, Shazam, Aktualizacja  Shazam, znana aplikacja do rozpoznawania muzyki, przejęta przez Apple w 2018 roku, została zaktualizowana w App Store. Aktualizacja przynosi kilka bardzo ważnych wiadomości dotyczących rozpoznawalności utworów. Shazam iOS14

W App Store jest już dostępna nowa aktualizacja 15.0, która pozwala aplikacji rozpoznawać jeszcze więcej utworów. Apple nie dostarczyło szczegółowego dziennika zmian, jednak dzięki tej aktualizacji wydłuża się również czas słuchania utworu.

Przypomnijmy, że od iOS 14.2 firma z Cupertino umieściła przełącznik w centrum sterowania iOS, aby móc włączyć Shazam w kilka sekund. Aktualizacja jest dostępna bezpłatnie w App Store.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry