Apple Arcade - nowa usługa z grami dla iOS, macOS i tvOS polecane, ciekawostki Wideo, jak działa apple arcade, co to jest apple arcade, cena apple arcade, apple arcade, Apple  Kolejną rzeczą jaka pojawiła się na dzisiejszej konferencji Apple była usługa Apple Arcade. Już wyjaśniam co to takiego. Arcade

Apple Arcade – nowa usługa z grami dla iOS, macOS i tvOS

Kolejną rzeczą jaka pojawiła się na dzisiejszej konferencji Apple była usługa Apple Arcade. Już wyjaśniam co to takiego.

Jest to pierwsza usługa na świecie na urządzenia stacjonarne, mobilne i inne, opracowana z udziałem największych studiów gier. Dzięki Apple Arcade właściciele iPhone, iPad i Mac uzyskają dostęp do ponad 100 ekskluzywnych gier subskrypcyjnych.

Apple Arcade - nowa usługa z grami dla iOS, macOS i tvOS polecane, ciekawostki Wideo, jak działa apple arcade, co to jest apple arcade, cena apple arcade, apple arcade, Apple  Kolejną rzeczą jaka pojawiła się na dzisiejszej konferencji Apple była usługa Apple Arcade. Już wyjaśniam co to takiego. arcade 1

Żadna z tych gier nie obejmuje trybu wieloosobowego. Z czasem liczba dostępnych gier będzie się zwiększać. Apple nie tylko angażuje się w wybór gier dostępnych w Apple Arcade , ale także wspiera finansowo programistów, a także ściśle współpracuje z autorami gier, pomagając w wprowadzeniu ich pomysłów w życie.

Apple Arcade - nowa usługa z grami dla iOS, macOS i tvOS polecane, ciekawostki Wideo, jak działa apple arcade, co to jest apple arcade, cena apple arcade, apple arcade, Apple  Kolejną rzeczą jaka pojawiła się na dzisiejszej konferencji Apple była usługa Apple Arcade. Już wyjaśniam co to takiego. arcade 2

Gry na Apple Arcade są tworzone przez najbardziej znanych programistów na świecie i bez wątpienia zadowolą użytkowników ekscytującą rozgrywką, fascynującymi scenami, fascynującą grafiką i muzyką.

Użytkownicy Apple Arcade będą mieli unikalny dostęp do całkowicie nowych gier, które nie są dostępne na żadnej innej platformie mobilnej ani w żadnej innej subskrypcji. Ta usługa jest zupełnie nowym podejściem: zamiast płacić za każdą grę osobno, możesz subskrybować Apple Arcade i grać w dowolne gry w ramach usługi bez najmniejszego ryzyka.

Filmy prezentujące usługę:


Usługa Apple Arcade będzie dostępna jesienią w ponad 150 krajach, także w Polsce. Cena jak narazie nie jest znana.

Więcej na temat usługi znajdziecie na stronie Apple – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry