OneTech25.03.2019
Apple Arcade – nowa usługa z grami dla iOS, macOS i tvOS

Kolejną rzeczą jaka pojawiła się na dzisiejszej konferencji Apple była usługa Apple Arcade. Już wyjaśniam co to takiego.

Jest to pierwsza usługa na świecie na urządzenia stacjonarne, mobilne i inne, opracowana z udziałem największych studiów gier. Dzięki Apple Arcade właściciele iPhone, iPad i Mac uzyskają dostęp do ponad 100 ekskluzywnych gier subskrypcyjnych.

Żadna z tych gier nie obejmuje trybu wieloosobowego. Z czasem liczba dostępnych gier będzie się zwiększać. Apple nie tylko angażuje się w wybór gier dostępnych w Apple Arcade , ale także wspiera finansowo programistów, a także ściśle współpracuje z autorami gier, pomagając w wprowadzeniu ich pomysłów w życie.

Gry na Apple Arcade są tworzone przez najbardziej znanych programistów na świecie i bez wątpienia zadowolą użytkowników ekscytującą rozgrywką, fascynującymi scenami, fascynującą grafiką i muzyką.

Użytkownicy Apple Arcade będą mieli unikalny dostęp do całkowicie nowych gier, które nie są dostępne na żadnej innej platformie mobilnej ani w żadnej innej subskrypcji. Ta usługa jest zupełnie nowym podejściem: zamiast płacić za każdą grę osobno, możesz subskrybować Apple Arcade i grać w dowolne gry w ramach usługi bez najmniejszego ryzyka.

Filmy prezentujące usługę:


Usługa Apple Arcade będzie dostępna jesienią w ponad 150 krajach, także w Polsce. Cena jak narazie nie jest znana.

Więcej na temat usługi znajdziecie na stronie Appletutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl