Apple Card - oto nowa karta kredytowa od Apple ciekawostki Wideo, kiedy w Polsce, karta kredytowa od Apple, karta kredytowa Apple, jak dostać kartę kredytową od apple, co to jest apple card, apple card, Apple  Kolejną nowością jaka pojawiła się na trwającej jeszcze konferencji była karta kredytowa od Apple - Apple Card. APpleCard

Apple Card – oto nowa karta kredytowa od Apple

Kolejną nowością jaka pojawiła się na trwającej jeszcze konferencji była karta kredytowa od Apple – Apple Card.

Karta kredytowa od Apple będzie ściśle powiązana z telefonem iPhone. Aktywację i samo pozyskanie karty będzie można dokonać za pomocą smartfona.

Apple Card - oto nowa karta kredytowa od Apple ciekawostki Wideo, kiedy w Polsce, karta kredytowa od Apple, karta kredytowa Apple, jak dostać kartę kredytową od apple, co to jest apple card, apple card, Apple  Kolejną nowością jaka pojawiła się na trwającej jeszcze konferencji była karta kredytowa od Apple - Apple Card. karta 1

Apple Card podobnie jak karty dostępne w aplikacji Wallet będzie posiadać szereg dodatkowych informacji. Będziemy mogli za pomocą aplikacji zobaczyć gdzie dokonywaliśmy płatności itd.

Karta będzie posiadać także program lojalnościowy, w ramach którego otrzymywać będziemy zwrot w wysokości 2% w przypadku płacenia za pomocą Apple Pay, a także 3% w przypadku płacenia za produkty i usługi Apple.

Zasadę działania wirtualnej karty Apple, a także jak wyglądają i działają pozostałe funkcje możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Co ciekawe w krajach w których nie ma usługi Apple Pay, możliwy będzie dostęp do specjalnej fizycznej karty.

Apple Card - oto nowa karta kredytowa od Apple ciekawostki Wideo, kiedy w Polsce, karta kredytowa od Apple, karta kredytowa Apple, jak dostać kartę kredytową od apple, co to jest apple card, apple card, Apple  Kolejną nowością jaka pojawiła się na trwającej jeszcze konferencji była karta kredytowa od Apple - Apple Card. Apple Card

I teraz oczywiście to co było do przewidzenia. Usługa wystartuje latem tego roku i ma być jak narazie dostępna tylko w USA/ Kiedy Polska? Nie wiemy.

Więcej na temat karty dowiecie się w specjalnej notce prasowej – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry