OneTech02.08.2020
Apple-Home startuje w Polsce!

Jeśli interesujesz się tematem HomeKit, to ten wpis jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Dlaczego? O tym dowiesz się poniżej. Wejdź i się przekonaj!

Dziś chcielibyśmy Wam polecić Apple-Home. Co to takiego? Jest to najprawdopodobniej pierwsza firma w Polsce, która usługi inteligentnego domu wykonuje wyłącznie na podstawie technologi Apple HomeKit.

Jak wiecie na początku pojawienia się HomeKit akcesoria kompatybilne z tą technologią były dostępne w bardzo wysokich cenach.

Na szczęście w ostatnim czasie bardzo się to zmieniło i w tej chwili praktycznie każdy może sobie pozwolić na zakup kamery HomeKit, czy czujnika zalania wody lub żarówki sterowanej za pomocą aplikacji Dom. Ale wróćmy jednak do tematu Apple-Home.

Apple-Home to projekt, który od samego początku realizuje postanowienie: maksimum możliwości, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz poszanowanie prywatności.

Firma, która jak wspomniałem na wstępie jest chyba jedyną taką w tej chwili w Polsce realizuje swoje projekty wyłącznie na podstawie technologi HomeKit.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Apple-Home, oferuje znacznie więcej. Wszystkie automatyzacje wdrażane u klienta, są ustalane indywidualnie.

Co ciekawe realizowane są także niestandardowe projekty, które umożliwiają komunikowanie wybranych zdarzeń głosowo. Twój prywatny asystent może poinformować Cię o konieczności przewietrzenia mieszkania, zalaniu konkretnego pomieszczenia, otwartych oknach czy nawet o naruszeniu strefy bezpieczeństwa. Tak jak na poniższym wideo.

Jak widzicie w Apple-Home nie ma rzeczy niemożliwych!

Więcej na temat firmy możecie dowiedzieć się wchodząc na stronę www.apple-home.pl lub odwiedzając ich showroom znajdujący się w Warszawie.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl