applemusic

Apple Music 4.0 beta na Android wprowadza niektóre funkcje iOS 16

Przed premierą iOS 16, która ma nastąpić w przyszłym miesiącu, Apple Music 4.0 na Androida zostało zaktualizowane o nowe funkcje.

Wraz z dzisiejszą aktualizacją Apple Music dla Androida otrzymuje trzy nowe funkcje:

  • Wprowadzenie ulubionych: otrzymuj lepsze rekomendacje dla artystów, których lubisz
  • Twoje ulubione w Listen Now: wróć do swoich ulubionych artystów w nowym rzędzie “Listen Now”.
  • Aktualizacje nowej muzyki: Bądź na bieżąco dzięki powiadomieniom o nowej muzyce od swoich ulubionych artystów. Aktywując gwiazdkę, znajdującą się w prawym górnym rogu stron artystów, można “uzyskać informacje o nadchodzących nowych wydaniach”, zamiast czekać na powiadomienie. Ulubione wzbogacą również rekomendacje aplikacji.

Apple Music 4.0 beta na Android wprowadza niektóre funkcje iOS 16 ciekawostki apple music na android, Apple Music 4.0  Przed premierą iOS 16, która ma nastąpić w przyszłym miesiącu, Apple Music 4.0 na Androida zostało zaktualizowane o nowe funkcje. andro 1

Ponadto utwory na liście odtwarzania można teraz sortować według: kolejności na liście odtwarzania, tytułu, wykonawcy, albumu lub daty wydania. Wreszcie Apple Music 4.0 zawiera więcej odniesień do “Apple Classical”. Nazwa ta pojawiła się po raz pierwszy w lutym wraz z ulepszonymi widżetami, ale samodzielna aplikacja nie jest jeszcze dostępna.

Finalna wersja aplikacji zostanie udostępniona po oficjalnej premierze iOS 16.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top