Apple Music ma 10 milionów płacących subskrybentów? ciekawostki muzyka apple, Apple music, Apple, 10 mln subskrybentów  Według Financial Times obecna liczba płacących subskrybentów Apple Music wynosi 10 milionów. Usługa pierwotnie pojawiła się w czerwcu ubiegłego roku i wszyscy zainteresowani mogli wypróbować darmową subskrypcję na okres 3 miesięcy. Muzyka 1300x700

Apple Music ma 10 milionów płacących subskrybentów?

Według Financial Times obecna liczba płacących subskrybentów Apple Music wynosi 10 milionów. Usługa pierwotnie pojawiła się w czerwcu ubiegłego roku i wszyscy zainteresowani mogli wypróbować darmową subskrypcję na okres 3 miesięcy.

Apple w październiku chwaliło się, że ich usługa ma 6,5 miliona aktywnych użytkowników, a w listopadzie pojawiła się aplikacja dla Androida, która bez wątpienia przyciąga nowych użytkowników.

Apple Music ma 10 milionów płacących subskrybentów? ciekawostki muzyka apple, Apple music, Apple, 10 mln subskrybentów  Według Financial Times obecna liczba płacących subskrybentów Apple Music wynosi 10 milionów. Usługa pierwotnie pojawiła się w czerwcu ubiegłego roku i wszyscy zainteresowani mogli wypróbować darmową subskrypcję na okres 3 miesięcy. applemusic

Przekroczenie 10 milionów użytkowników jest istotne w związku z ?walką? ze Spotify. Oznacza to, że Apple Music jest obecnie prawie tak duże, jak ich konkurencja.

Co ciekawe, Spotify na swój wynik pracowało 6 lat, a usługa z Cupertino potrzebowała mniej czasu (pół roku), aby osiągnąć połowę wyniku konkurencji. Warto nadmienić, że większość użytkowników Spotify nie korzysta z płatnej subskrypcji i słucha muzyki za darmo z pojawiającymi się od czasu do czasu reklamami.

Apple z kolei opiera usługę Muzyka na ekskluzywności, co przekłada się na utwory wielu artystów dostępne na wyłączność dla firmy z Cupertino. Dokładnie miesiąc temu w usłudze pojawiło się wideo z trasy koncertowej Taylor Swift.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top