Apple Pay i Google Pay już wkrótce w Credit Agricole polecane, ciekawostki kiedy Apple Pay dla Credit Agricole, google pay w Credit Agricole, Google Pay, Credit Agricole, bank Credit Agricole, Apple Pay w Credit Agricole  Ta wiadomość ucieszy wszystkich klientów Credit Agricole. Jak donosi serwis cashless.pl prace nad wprowadzeniem i udostępnieniem Apple Pay oraz Google Pay są już na ostatniej prostej. CreditAgricole

Apple Pay i Google Pay już wkrótce w Credit Agricole

Ta wiadomość ucieszy wszystkich klientów Credit Agricole. Jak donosi serwis cashless.pl prace nad wprowadzeniem i udostępnieniem Apple Pay oraz Google Pay są już na ostatniej prostej.

Bank Credit Agricole chce nadrobić zaległości i po wprowadzeniu przelewu w systemie Express Elixir i BLIKA w swojej aplikacji teraz planuje wprowadzenie Apple Pay i Google Pay.

Usługi te mają wystartować w I kwartale 2019 roku, czyli już za kilka miesięcy.

Apple Pay i Google Pay już wkrótce w Credit Agricole polecane, ciekawostki kiedy Apple Pay dla Credit Agricole, google pay w Credit Agricole, Google Pay, Credit Agricole, bank Credit Agricole, Apple Pay w Credit Agricole  Ta wiadomość ucieszy wszystkich klientów Credit Agricole. Jak donosi serwis cashless.pl prace nad wprowadzeniem i udostępnieniem Apple Pay oraz Google Pay są już na ostatniej prostej. ApplePay.onetech.pl

Dla przypomnienia dodam, że na ten moment z Apple Pay mogą korzystać klienci następujących banków: Alior, BGŻ BNP Paribas, Getin, mBank, Nest, Pekao, Raiffeisen Polbank, Santander i T-Mobile Usługi Bankowe, PKO BP i Inteligo.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry