Apple Pencil będzie kompatybilny z nowym modelem iPada ciekawostki iPad, Apple Pencil, Apple  Do tej pory wsparcie dla Apple Pencil było obecne wyłącznie w iPadach z serii Pro, ale sytuacja ulegnie zmianie pod koniec tego miesiąca. ApplePencil

Apple Pencil będzie kompatybilny z nowym modelem iPada

Do tej pory wsparcie dla Apple Pencil było obecne wyłącznie w iPadach z serii Pro, ale sytuacja ulegnie zmianie pod koniec tego miesiąca.

Nowy iPad przygotowywany z myślą o szkolnictwie będzie współpracował z dedykowanym rysikiem.

Dzięki dodaniu wsparcia dla niższego modelu iPada może okazać się, że sprzedaż Apple Pencil urośnie do 9 lub 10 milionów w porównaniu do obecnie sprzedanych egzemplarzy (4,5 miliona w zeszłym roku). Taka liczba może imponować i z pewnością ma związek z wydaniem tańszego modelu iPada.

Apple Pencil będzie kompatybilny z nowym modelem iPada ciekawostki iPad, Apple Pencil, Apple  Do tej pory wsparcie dla Apple Pencil było obecne wyłącznie w iPadach z serii Pro, ale sytuacja ulegnie zmianie pod koniec tego miesiąca. Applepencil2

Obecnie tylko iPady Pro są w pełni kompatybilne z dedykowanym rysikiem, a nadchodzący model powinien być zastępstwem dla sprzętu zaprezentowanego w zeszłym roku, którego cena wynosiła 329$. Ten model nie ma wsparcia dla Apple Pencil i wątpię, żeby się tego doczekał.

To nie wszystko, bo KGI twierdzi, że za 70% sprzedanych egzemplarzy tabletów Apple będzie odpowiedzialny najnowszy model. iPady Pro ukażą się później i z pewnością nie osiągną podobnego pułapu sprzedaży, biorąc pod uwagę ich zdecydowanie wyższą cenę.

Kuo twierdzi również, że większe iPhone’y otrzymają wsparcie dla rysika, ale to nie wydarzy się w tym roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top