ios16.2 3

Apple pracuje nad funkcją, który pozwoli całkowicie zmienić wygląd i działanie systemu iOS

W iOS 16.2 beta 2 znaleziono odniesienia do zupełnie nowego trybu ułatwień dostępu, który pozwala całkowicie zmienić wygląd i działanie systemu.

Nowa funkcja nosi nazwę „Niestandardowy tryb ułatwień dostępu” i jest obecnie ukryta w systemie, więc nie można jej aktywować. Ta funkcja zmienia ekran główny, powiększanie systemu i upraszcza sterowanie dla tych użytkowników, którzy uważają, że standardowy system iOS jest zbyt skomplikowany.

Apple pracuje nad funkcją, który pozwoli całkowicie zmienić wygląd i działanie systemu iOS ciekawostki iOS 16.2  W iOS 16.2 beta 2 znaleziono odniesienia do zupełnie nowego trybu ułatwień dostępu, który pozwala całkowicie zmienić wygląd i działanie systemu. iOS16.2 2

Trzykrotne kliknięcie przycisku blokady szybko włącza lub wyłącza nowy tryb ułatwień dostępu. Ponadto użytkownicy mogą utworzyć dodatkowe hasło, aby nikt nie mógł zmienić ustawień.

Po włączeniu trybu na ekranie głównym pojawiają się gigantyczne ikony aplikacji bez doku. W standardowych aplikacjach Apple interfejs jest uproszczony i maksymalnie powiększony. Gest z powrotem z dolnej krawędzi ekranu został zastąpiony osobnym przyciskiem.

Apple pracuje nad funkcją, który pozwoli całkowicie zmienić wygląd i działanie systemu iOS ciekawostki iOS 16.2  W iOS 16.2 beta 2 znaleziono odniesienia do zupełnie nowego trybu ułatwień dostępu, który pozwala całkowicie zmienić wygląd i działanie systemu. ios16.2 1

Nie wiadomo jeszcze, czy Apple doda tę funkcję do iOS 16.2. Firmware ma zostać wydany w połowie grudnia

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top