Apple pracuje nad nową bardzo ciekawą funkcją w Apple Maps ciekawostki Mapy, AR w mapach apple  Apple nie przestaje ulepszać swoich Map. Najnowsze doniesienia jakie pojawiły się w sieci wczoraj mówią o tym, że być może już wkrótce do map giganta z Cupertino trafi bardzo ciekawa funkcja. Mapy 1300x700

Apple pracuje nad nową bardzo ciekawą funkcją w Apple Maps

Apple nie przestaje ulepszać swoich Map. Najnowsze doniesienia jakie pojawiły się w sieci wczoraj mówią o tym, że być może już wkrótce do map giganta z Cupertino trafi bardzo ciekawa funkcja.

Jak wiemy Apple zatrudnia wielu pracowników, którzy pracują nad poprawą i ulepszaniem map. Jak się okazuje są tam również osoby, które już od dłuższego czasu pracują nad wprowadzeniem w  mapach funkcji opartych na rozszerzonej rzeczywistości. Co to znaczy?

Apple pracuje nad nową bardzo ciekawą funkcją w Apple Maps ciekawostki Mapy, AR w mapach apple  Apple nie przestaje ulepszać swoich Map. Najnowsze doniesienia jakie pojawiły się w sieci wczoraj mówią o tym, że być może już wkrótce do map giganta z Cupertino trafi bardzo ciekawa funkcja. sygic

Dzięki tej funkcji będziemy mogli poruszać się po ulicach naszych miast z wykorzystaniem aparatu naszego iUrządzenia.

?Digital maps have become essential tools of our everyday lives, yet despite their ubiquity, they are still in their infancy. From urban mobility to indoor positioning, from LIDAR to Augmented Reality, advances in technology and new kinds of data are powering innovations in all areas of digital mapping. If you love maps and are passionate about what is possible, you will be in great company.?

Podobne rozwiązania są już od jakiegoś czasu dostępne w niektórych aplikacjach nawigacyjnych w App Store.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top