Apple pracuje nad nowymi aplikacjami dla Windows ciekawostki Windows, programy, Apple, Aplikacje  Apple niedawno pokusiło się o rozbicie iTunes na wiele aplikacji, co można zobaczyć w macOS 10.15 Catalina. iTunes dla Windows pozostało nietknięte, ale aplikacja nie ma obecnie dostępu do Apple TV+. iCloud window10

Apple pracuje nad nowymi aplikacjami dla Windows

Apple niedawno pokusiło się o rozbicie iTunes na wiele aplikacji, co można zobaczyć w macOS 10.15 Catalina. iTunes dla Windows pozostało nietknięte, ale aplikacja nie ma obecnie dostępu do Apple TV+.

Jeżeli jesteście posiadaczami komputerów z Windows i chcecie oglądać filmy lub seriale dostępne w Apple TV+, musicie używać usługi w przeglądarce internetowej, a tam jej interfejs pozostawia wiele do życzenia.

Apple pracuje nad nowymi aplikacjami dla Windows ciekawostki Windows, programy, Apple, Aplikacje  Apple niedawno pokusiło się o rozbicie iTunes na wiele aplikacji, co można zobaczyć w macOS 10.15 Catalina. iTunes dla Windows pozostało nietknięte, ale aplikacja nie ma obecnie dostępu do Apple TV+. macos catalina apple music 553x350

Rozłożenie iTunes dla okienek to nie wszystko, ponieważ powinna się też pojawić nowa wersja aplikacji iCloud, która da użytkowników dostęp do zawartości dysku sieciowego.

Użycie w ogłoszeniu pracy słowa “aplikacje” może zwiastować nadejście wielu aplikacji multimedialnych. Wygląda na to, że programy takiej jak Muzyka, Apple TV+ i Podcasty mogą się pojawić na Windowsie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry