Apple pracuje nad własnym samochodem elektrycznym polecane, ciekawostki samochód elektryczny do Apple, samochód, miniwan od apple, minivan apple, auto, apple pracuje nad własnym samochodem, Apple  Jak donosi Wall Street Journal, setki pracowników Apple rozpoczęło pracę nad pierwszym samochodem elektrycznym od Apple.  Auto 1300x700

Apple pracuje nad własnym samochodem elektrycznym

Jak donosi Wall Street Journal, setki pracowników Apple rozpoczęło pracę nad pierwszym samochodem elektrycznym od Apple.

Kodowa nazwa projektu to ?Titan?. Prace objęte są oczywiście ścisłą tajemnicą, ale w sieci mówi się o tym, że firma pracuje nad elektrycznym miniwanem. Jak podaje Wall Street Journal, Tim Cook zatwierdził projekt już rok  temu.

Apple pracuje nad własnym samochodem elektrycznym polecane, ciekawostki samochód elektryczny do Apple, samochód, miniwan od apple, minivan apple, auto, apple pracuje nad własnym samochodem, Apple  Jak donosi Wall Street Journal, setki pracowników Apple rozpoczęło pracę nad pierwszym samochodem elektrycznym od Apple.  Auto1 1

Na czele projektu stoi Steve Zadesky, którego zadaniem jest stworzenie zespołu 1000 najlepszych na świecie specjalistów z branży motoryzacyjnej. Auto ma zostać zbudowane w laboratorium, które umieszczone jest kilka kilometrów od siedziby Apple w Cupertino.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry