Apple rozpoczyna testowanie funkcji „dotknij, aby zapłacić” w iOS 15.4 beta ciekawostki tap to pay, iOS 15.4, dotknij aby zapłacić Deweloper Steve Moser odkrył w iOS 15.4 beta 2 wiersze kodu opisujące działanie nowej funkcji Tap to Pay (Dotknij, aby zapłacić), która zamienia iPhone'a w terminal płatniczy z obsługą NFC. dotknij 1300x700

Apple rozpoczyna testowanie funkcji „dotknij, aby zapłacić” w iOS 15.4 beta

Deweloper Steve Moser odkrył w iOS 15.4 beta 2 wiersze kodu opisujące działanie nowej funkcji Tap to Pay (Dotknij, aby zapłacić), która zamienia iPhone’a w terminal płatniczy z obsługą NFC.

Dotknij, aby zapłacić będzie działać na urządzeniach od iPhone XS. Nowość do prawidłowego działania będzie wymagać nie tylko systemu iOS 15.4, ale także obsługujących nową metodę płatności aplikacji innych firm, więc nie można jeszcze przetestować działania nowe płatnoości.

Samo oprogramowanie ma nowy plik dźwiękowy PaymentReceived i obrazy przedstawiające interfejs Tap to Pay.

Apple rozpoczyna testowanie funkcji „dotknij, aby zapłacić” w iOS 15.4 beta ciekawostki tap to pay, iOS 15.4, dotknij aby zapłacić Deweloper Steve Moser odkrył w iOS 15.4 beta 2 wiersze kodu opisujące działanie nowej funkcji Tap to Pay (Dotknij, aby zapłacić), która zamienia iPhone'a w terminal płatniczy z obsługą NFC. tap to pay iphone

Ponadto Steve Moser znalazł w kodzie wzmianki o ostrzeżeniach, które zobaczą użytkownicy:

 • „iPhone” jest gotowy do przyjmowania płatności zbliżeniowych;
 • Przynieś kartę lub urządzenie do „iPhone’a” sprzedawcy i poczekaj na sygnał dźwiękowy;
 • Aby potwierdzić płatność zbliżeniową, włącz NFC i spróbuj ponownie;
 • Limit czasu płatności wygasł. Spróbuj ponownie, gdy będziesz gotowy do przyjęcia płatności;
 • Zastosowano wiele kuponów bonusowych;
 • Zapłata %@ %@;
 • Powrót z %@ dla %@;
 • Spróbuj ponownie i przytrzymaj kartę dłużej;
 • Używaj swojego „iPhone’a”, aby akceptować płatności zbliżeniowymi kartami kredytowymi i debetowymi, „Apple Pay” lub dowolnym innym urządzeniem do płatności zbliżeniowych.

Na razie nowa funkcja będzie działać tylko w Stanach Zjednoczonych. Nie ma jeszcze informacji o dostępności w innych krajach.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top