Apple rzuca wyzwanie Google. Nadchodzi nowa wyszukiwarka? polecane, ciekawostki Apple  Według kilku źródeł gigant z Cupertino pracuje nad własną wyszukiwarką internetową, która ma już wkrótce pojawić się w systemach Apple i zastąpić tym samym wyszukiwarkę Google. Google

Apple rzuca wyzwanie Google. Nadchodzi nowa wyszukiwarka?

Według kilku źródeł gigant z Cupertino pracuje nad własną wyszukiwarką internetową, która ma już wkrótce pojawić się w systemach Apple i zastąpić tym samym wyszukiwarkę Google.

Jak czytamy wyszukiwarka Apple ma skupić się przede wszystkim na prywatności użytkownika. Firma zatrudniła już kilku doświadczonych inżynierów w tej dziedzinie, aby zaoferować wyszukiwarkę internetową zintegrowaną ze Spotlight na iOS, iPadOS i macOS.

Apple rzuca wyzwanie Google. Nadchodzi nowa wyszukiwarka? polecane, ciekawostki Apple  Według kilku źródeł gigant z Cupertino pracuje nad własną wyszukiwarką internetową, która ma już wkrótce pojawić się w systemach Apple i zastąpić tym samym wyszukiwarkę Google. google apple

Nie jest jeszcze jasne, czy projekt zakłada stworzenie wyszukiwarki dostępnej dla każdego w sieci, czy też Apple ograniczy się do integracji jej tylko ze swoimi urządzeniami.

Wyszukiwarka Apple powinna również opierać się na zaawansowanej sztucznej inteligencji i systemach uczenia maszynowego, aby dostarczać najlepsze wyniki poszukiwane przez użytkowników.

Jak Wam się ten pomysł podoba?

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry