Apple tymczasowo zamyka niektóre markowe sklepy we Włoszech polecane, ciekawostki włochy, Apple Store, Apple  Już w ten weekend trzy markowe sklepy we Włoszech zostaną zamknięte z powodu epidemii koronawirusa. AppleStore

Apple tymczasowo zamyka niektóre markowe sklepy we Włoszech

Już w ten weekend trzy markowe sklepy we Włoszech zostaną zamknięte z powodu epidemii koronawirusa.

Zgodnie z dekretem włoskiego rządu wszystkie średnie i duże sklepy detaliczne, w tym sklepy w centrach handlowych, zostaną zamknięte w ten weekend, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa.

Apple tymczasowo zamyka niektóre markowe sklepy we Włoszech polecane, ciekawostki włochy, Apple Store, Apple  Już w ten weekend trzy markowe sklepy we Włoszech zostaną zamknięte z powodu epidemii koronawirusa. oriocenter apple

Dotyczy to następujących sklepów: Apple Oriocenter, Apple il Leone, Apple Fiordaliso i Apple Carosello w Bergamo. Pierwszy zostanie zamknięty w dniach 7-8 marca, a dwa ostatnie były nieczynne już w dniach od 29 lutego do 1 marca.

Prawdopodobnie już wkrótce podobne środki zostaną podjęte w innych prowincjach Włoch.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry