Apple uaktualniło kanał "Apple Events" w Apple TV ciekawostki wiosenna konferencja apple 2019, gdzie oglądać, AppleTV, Apple TV, Apple, 2019  Masz Apple TV i czekasz na poniedziałkową konferencję na której zostaną zaprezentowane nowe usługi Apple? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobre wieści. AppleEvent 1

Apple uaktualniło kanał “Apple Events” w Apple TV

Masz Apple TV i czekasz na poniedziałkową konferencję na której zostaną zaprezentowane nowe usługi Apple? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobre wieści.

Apple uaktualniło właśnie swój kanał “Apple Events” w Apple TV, pozwalając tym samym na oglądanie transmisji na żywo za pomocą tego urządzenia.

Dla przypomnienia dodam, że poniedziałkowa konferencja będzie skupiać się przede wszystkim na nowych usługach. Najprawdopodobniej w trakcie trwana konferencji firma zaprezentuje międzyinnymi usługę strumieniową Apple Wideo oraz usługę, która pojawi się w aplikacji News – Apple Magazine. Po zakończeniu się konferencji najprawdopodobniej do wszystkich trafi finalna wersja iOS 12.2.

Apple uaktualniło kanał "Apple Events" w Apple TV ciekawostki wiosenna konferencja apple 2019, gdzie oglądać, AppleTV, Apple TV, Apple, 2019  Masz Apple TV i czekasz na poniedziałkową konferencję na której zostaną zaprezentowane nowe usługi Apple? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobre wieści. apple tv events app 900x450

Oprócz Apple TV prezentację będzie można oglądać również na specjalnej stronie apple.com. Dla przypomnienia dodam, ze start konferencji przewidziany jest na godzinę 18-stą.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top