Apple udostępnia reklamę iPad Air z chipem M1 ciekawostki reklama iPad Air 2022, iPad Air z chipem M1, iPad Air 2022  Apple udostępniło na swoim kanale YouTube film promocyjny nowego iPada Air z chipem M1, który został zaprezentowany na wiosennej konferencji  Peek Performance. iPadAir5 2 1300x700

Apple udostępnia reklamę iPad Air z chipem M1

Apple udostępniło na swoim kanale YouTube film promocyjny nowego iPada Air z chipem M1, który został zaprezentowany na wiosennej konferencji  Peek Performance.

W filmie zatytułowanym „Wybory” uczniowie szkół średnich używają nowego iPada Air do tworzenia materiałów promocyjnych do swojej kampanii wyborczej. Apple prezentuje jakość aparatu iPad Air‌, wydajność Apple Pencil, szybkość sieci 5G, przesyłanie wiadomości, zgodność z klawiaturą i nie tylko.

Apple po raz kolejny, sugerując, że tablet może z powodzeniem zastąpić laptopa. Przypomnijmy, że iPad Air z chipem M1 jest już dostępny w wielu krajach również w Polsce w cenie od  3099 zł – iPad Air 5 – ceny w Polsce.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry