Apple ulepszyło wyszukiwarkę w App Store ciekawostki wyszukiwarka app store, lepsze wyszukiwanie w app store, iPhone, Apple, algorytm app store  Kilka dni temu, Apple zmodyfikowało algorytm wyszukiwań w wirtualnym sklepie App Store. System jest teraz w stanie skorygować pojedyncze słowa, napisane z błędami. AppSTore 1300x700

Apple ulepszyło wyszukiwarkę w App Store

Kilka dni temu, Apple zmodyfikowało algorytm wyszukiwań w wirtualnym sklepie App Store. System jest teraz w stanie skorygować pojedyncze słowa, napisane z błędami.

Od teraz wszyscy użytkownicy z mający zainstalowany system od iOS 9.3 będą mogli jeszcze szybciej i sprawniej wyszukać swoją ulubioną aplikację. W jaki sposób?

Dajmy na to, że chcemy wyszukać aplikację Facebook, ale wpiszemy nazwę aplikacji z błędem, przekręcając delikatnie nazwę, to App Store będzie i tak wiedziało, że chodzi Ci właśnie o Facebook. Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda w praktyce.
Apple ulepszyło wyszukiwarkę w App Store ciekawostki wyszukiwarka app store, lepsze wyszukiwanie w app store, iPhone, Apple, algorytm app store  Kilka dni temu, Apple zmodyfikowało algorytm wyszukiwań w wirtualnym sklepie App Store. System jest teraz w stanie skorygować pojedyncze słowa, napisane z błędami. fabook

Zła wiadomość jest taka, że jak narazie opcja ta została wprowadzona tylko w USA App Store. Kiedy Polska? Nie wiemy, ale gdy tylko zostanie to wprowadzone, to damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry