Apple uruchomiło program darmowej wymiany płyty głównej w iPhone 8 polecane, ciekawostki program wymiany płyty głównej, iPhone 8, darmowa wymiana płyty głównej, Apple  W nocy Apple uruchomiło kolejny już program naprawczy. Tym razem skierowany jest on do właścicieli iPhone?ów 8, którzy zakupili swoje iUrządzenia w okresie od września 2017 do marca 2018. bateria6s 1 1

Apple uruchomiło program darmowej wymiany płyty głównej w iPhone 8

W nocy Apple uruchomiło kolejny już program naprawczy. Tym razem skierowany jest on do właścicieli iPhone?ów 8, którzy zakupili swoje iUrządzenia w okresie od września 2017 do marca 2018.

Program dotyczy właścicieli iPhone 8, którzy zakupili swoje urządzenia w okresie od września 2017 do marca 2018 w Australii, Chinach, Hong Kongu, Indii, Japonii, Nowej Zelandii i USA.

Zdaniem Apple, w niektórych urządzeniach zakupionych w tym okresie może występować problem z dotykiem, urządzenia te mogą bez powodu się restartować czy po prostu zawieszać.

Apple uruchomiło program darmowej wymiany płyty głównej w iPhone 8 polecane, ciekawostki program wymiany płyty głównej, iPhone 8, darmowa wymiana płyty głównej, Apple  W nocy Apple uruchomiło kolejny już program naprawczy. Tym razem skierowany jest on do właścicieli iPhone?ów 8, którzy zakupili swoje iUrządzenia w okresie od września 2017 do marca 2018. iPHone8 plyta

Aby sprawdzić, czy Wasz iPhone 8 kwalifikuje się do wymiany płyty głównej, bo to w niej tkwi problem musicie udać się na specjalną stronę (tutaj) i wpisać na niej numer seryjny Waszego urządzenia.

Wymiana płyty głównej jest darmowa.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry