Apple uważa, że powinniśmy używać ich produktów przez maksymalnie 3 lata ciekawostki jak długo używać iPhone, jak często zmieniać iPhone, jak często zmieniać ipad, iPhone, iPad, Apple  Pomimo faktu, że operatorzy sieci komórkowych powodują, że możemy wcześniej zmienić obecny telefon na nowy, Apple wydaje je co rok i twierdzi, że powinniśmy trzymać się ich produktów dłużej. ipadpro

Apple uważa, że powinniśmy używać ich produktów przez maksymalnie 3 lata

30Pomimo faktu, że operatorzy sieci komórkowych powodują, że możemy wcześniej zmienić obecny telefon na nowy, Apple wydaje je co rok i twierdzi, że powinniśmy trzymać się ich produktów dłużej.

W ciągu ostatnich dni widać, że chcą wszystkich do siebie przekonać z powodu wielu informacji o ochronie środowiska przed Dniem Ziemi.

W jednym z dokumentów jest mowa o wkładzie w walkę z gazami cieplarnianymi ze względu na klientów.

Apple uważa, że powinniśmy używać ich produktów przez maksymalnie 3 lata ciekawostki jak długo używać iPhone, jak często zmieniać iPhone, jak często zmieniać ipad, iPhone, iPad, Apple  Pomimo faktu, że operatorzy sieci komórkowych powodują, że możemy wcześniej zmienić obecny telefon na nowy, Apple wydaje je co rok i twierdzi, że powinniśmy trzymać się ich produktów dłużej. iPhone6s3

Po raz pierwszy w dokumencie pada stwierdzenie, że konsumenci powinni używać jednego modelu iPhone’a lub ich inteligentnego zegarka przez 3 lata.

Years of use, which are based on first owners, are assumed to be four years for OS X and tvOS devices and three years for iOS and watchOS devices

Jestem w stanie zgodzić się co do większości systemów operacyjnych, ale watchOS jest z nami zaledwie od roku, więc mam wrażenie, że chodzi również o informacje o błędach zawartych w oprogramowaniu podczas testów kolejnych wersji rozwojowych.

4 lata dla laptopa to odpowiedni cykl życia, a wy ile czasu używacie swoich iPhone’ów? Macie Apple Watcha? Zamierzacie go ze sobą zachować, czy zdecydujecie się na zakup tegorocznego modelu?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry