Apple Watch 2 i iPhone 6c zostaną zaprezentowane na konferencji w marcu przyszłego roku? polecane, ciekawostki prezentacja iPhone 6c, prezentacja apple watch 2, prezentacja, marzec 2016, kiedy premiera apple watch 2, keynote, Apple watch 2, Apple  Apple powoli szykuje się do kolejnej konferencji prasowej, która bez wątpienia będzie zwiastowała wprowadzenie nowych produktów do sprzedaży. Apple2 1300x700

Apple Watch 2 i iPhone 6c zostaną zaprezentowane na konferencji w marcu przyszłego roku?

Apple powoli szykuje się do kolejnej konferencji prasowej, która bez wątpienia będzie zwiastowała wprowadzenie nowych produktów do sprzedaży.

Prawdopodobnie odbędzie się ona w marcu przyszłego roku, a jej głównym bohaterem będzie druga generacja Apple Watch, który w sprzedaży pojawiłby się miesiąc później.

Apple Watch 2 i iPhone 6c zostaną zaprezentowane na konferencji w marcu przyszłego roku? polecane, ciekawostki prezentacja iPhone 6c, prezentacja apple watch 2, prezentacja, marzec 2016, kiedy premiera apple watch 2, keynote, Apple watch 2, Apple  Apple powoli szykuje się do kolejnej konferencji prasowej, która bez wątpienia będzie zwiastowała wprowadzenie nowych produktów do sprzedaży. watch2

Minąłby prawie rok od momentu rozpoczęcia sprzedaży pierwowzoru. Drugą nowością miałby się okazać iPhone 6c z 4 – calowym wyświetlaczem, nad którym pracują od dłuższego czasu.

Producent z Cupertino rozwijał wiele nowych technologii jeszcze przed wprowadzeniem ich pierwszego w historii urządzenia naręcznego. Pracowali w głównej mierze nad implementacją kamerki FaceTime, WiFi, a także dokładniejszych czujników odpowiedzialnych za zbieranie informacji o śnie i aktywności fizycznej użytkownika. Obecnie ciężko wywnioskować, które z nich rzeczywiście się pojawią.

Apple Watch 2 i iPhone 6c zostaną zaprezentowane na konferencji w marcu przyszłego roku? polecane, ciekawostki prezentacja iPhone 6c, prezentacja apple watch 2, prezentacja, marzec 2016, kiedy premiera apple watch 2, keynote, Apple watch 2, Apple  Apple powoli szykuje się do kolejnej konferencji prasowej, która bez wątpienia będzie zwiastowała wprowadzenie nowych produktów do sprzedaży. iPhone61

iPhone 6c pozwoli na ponowne wprowadzenie mody na kompaktowe urządzenia mobilne z 4 – calowym wyświetlaczem. Poza tym zauważyłem, że sporo użytkowników w naszym kraju narzekało i nadal narzeka na brak takiego wariantu. Nie są zainteresowani większymi modelami, prawdopodobnie z przyzwyczajenia do mniejszej konstrukcji. Specyfikacja techniczna będzie pomiędzy iPhone’m 5s i 6s, a ostatnie plotki mówią o wyposażeniu modelu 6c w 8MPix aparat główny i układ scalony A9.

Konferencja prasowa w marcu przyszłego roku pokazuje, że Apple zmienia czas prezentacji swoich nowości. W marcu bieżącego roku w końcu zadebiutował MacBook z 12 – calowym wyświetlaczem, ResearchKit i ostateczna wersja Apple Watch. Wcześniej marcowa konferencja odbyła się w 2012 roku i pokazano na niej iPada z wyświetlaczem Retina.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top