Apple wprowadza możliwość płacenia za zakupy w App Store, iTunes Store i iCloud za pomocą Apple Pay ciekawostki płatności apple pay za pomocą App Store, Apple Pay, Apple  Apple dodał możliwość płacenia za zakupy w iTunes, App Store i Apple Books, a także za subskrypcję Apple Music i iCloud za pomocą Apple Pay. ApplePay

Apple wprowadza możliwość płacenia za zakupy w App Store, iTunes Store i iCloud za pomocą Apple Pay

Apple dodał możliwość płacenia za zakupy w iTunes, App Store i Apple Books, a także za subskrypcję Apple Music i iCloud za pomocą Apple Pay.

Ta funkcja jest obecnie dostępna dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Singapuru, Hongkongu, Tajwanu, Rosji, Ukrainy i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Apple wprowadza możliwość płacenia za zakupy w App Store, iTunes Store i iCloud za pomocą Apple Pay ciekawostki płatności apple pay za pomocą App Store, Apple Pay, Apple  Apple dodał możliwość płacenia za zakupy w iTunes, App Store i Apple Books, a także za subskrypcję Apple Music i iCloud za pomocą Apple Pay. ApplePay 1

Aby skorzystać z tej opcji, musisz dodać kartę kredytową lub debetową do aplikacji Portfel. Następnie ustawienia konta Apple ID będą oferować karty z portfela jako sposób na opłacenie zakupów.

Korzystanie z Apple Pay w przypadku zakupów w App Store i iTunes przynosi wiele korzyści np możliwość korzystania z wielu kart kredytowych lub debetowych, zwiększone bezpieczeństwo oraz wygodniejsze zarządzanie subskrypcjami Apple Music i pamięcią masową iCloud w aplikacji Portfel.

To teraz czekam, aż usługa pojawi się w Polsce.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top