Apple wróci do wzornictwa z iPhone`a 4/4s? polecane, ciekawostki szklany tył iPhone 7, szklany iPhone, iPHone 7s jak iPHone 4, iphone 7s, iPhone 7, ekran amoled w iPhone, Apple  Zdążyłem zauważyć, że wielu z was chwali wzornictwo iPhone'a 4/4S i mam dla was dobrą wiadomość. Podobno przyszłoroczny model słuchawki Apple będzie miał szklane plecki i wyświetlacz AMOLED. iPhone7

Apple wróci do wzornictwa z iPhone`a 4/4s?

Zdążyłem zauważyć, że wielu z was chwali wzornictwo iPhone’a 4/4S i mam dla was dobrą wiadomość. Podobno przyszłoroczny model słuchawki Apple będzie miał szklane plecki i wyświetlacz AMOLED.

Amerykanie zamierzają poświęcić aluminiowe unibody na rzecz tylnego panelu wykonanego ze szkła, a wyświetlacz IPS LCD zastąpi AMOLED. To dowód na to, że tegoroczny model nie będzie miał wielu zmian w wyglądzie w porównaniu do obecnie sprzedawanych modeli 6s.

Ming Chi Kuo z KGI uważa, że ta zmiana jest podyktowana nikłym zainteresowaniem obudowy w całości wykonanej z aluminium, a w przyszłym roku nie będzie ona tak rozchwytywana, jak dotychczas, więc logicznym krokiem będzie jej zastąpienie. Poza tym należy wziąć pod uwagę, że obecnie większość urządzeń konkurencji wykonana jest z tego stopu i Apple chce, żeby ich produkt wyróżniał się na tle reszty.

Kuo nie podał szczegółowych informacji związanych ze zmianą wzornictwa, więc to możemy sobie tylko wyobrazić. Warto wspomnieć, że 4/4S z przodu i z tyłu były pokryte szkłem, a korpus wykonano ze stali nierdzewnej. Obecnie nie wiemy, jak Apple ma zamiar to zrobić, skoro szkło ma być głównym materiałem budulcowym.

Apple wróci do wzornictwa z iPhone`a 4/4s? polecane, ciekawostki szklany tył iPhone 7, szklany iPhone, iPHone 7s jak iPHone 4, iphone 7s, iPhone 7, ekran amoled w iPhone, Apple  Zdążyłem zauważyć, że wielu z was chwali wzornictwo iPhone'a 4/4S i mam dla was dobrą wiadomość. Podobno przyszłoroczny model słuchawki Apple będzie miał szklane plecki i wyświetlacz AMOLED. iphone 6 concept nowhereelse and martin hajek 003

Na froncie pod szkłem znajdziemy w końcu wyświetlacz AMOLED, który będzie cieńszy i lżejszy od obecnie stosowanego, co powinno przełożyć się na odpowiednie wyważenie urządzenia. Nie wydaje mi się, żeby testy wytrzymałościowe przeszkodziły Apple w projektowaniu o produkcji takiego urządzenia mobilnego. W końcu iPhone 4/4S był tak samo wykonany i nikt się nie skarżył.

Widać, że w tym roku Tim Cook i spółka nie poczynią diametralnych zmian we wzornictwie, te nadejdą dopiero w przyszłym roku. Do tej pory przecieki na temat tegorocznego modelu pokazują, że zmiany będą kosmetyczne, a wygląd będzie taki sam, jak w przypadku 6s i 6s+. W tym roku nie powinniśmy się spodziewać wielu zmian, choć najważniejszą moim zdaniem będzie nowy aparat z dwoma obiektywami, zarezerwowany dla większego modelu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry