Apple zaprasza na specjalną konferencję 2 grudnia 2019 roku polecane, ciekawostki konferencja Apple 2 grudnia 2019, konferencja, gry, Apple  Wczoraj w godzinach wieczornych dość niespodziewanie w sieci pojawiła się informacja o specjalnej konferencji Apple, która obędzie się 2 grudnia 2019 roku. event

Apple zaprasza na specjalną konferencję 2 grudnia 2019 roku

Wczoraj w godzinach wieczornych dość niespodziewanie w sieci pojawiła się informacja o specjalnej konferencji Apple, która obędzie się 2 grudnia 2019 roku.

Konferencja obędzie się w Nowym Jorku i zostaną na niej omówione najlepsze aplikacje i gry roku 2019.

Apple zaprasza na specjalną konferencję 2 grudnia 2019 roku polecane, ciekawostki konferencja Apple 2 grudnia 2019, konferencja, gry, Apple  Wczoraj w godzinach wieczornych dość niespodziewanie w sieci pojawiła się informacja o specjalnej konferencji Apple, która obędzie się 2 grudnia 2019 roku. special december apple event 650x325

Zaproszenie na wydarzenie Apple zawiera komunikat ?Loved by millions. Created by the best ?

Nie jest jasne czy pojawi się przekaz na żywo z konferencji ponieważ na stronie internetowej firmy i YouTube jak dotąd nie ma informacji o grudniowym wydarzeniu.

Co ciekawe, po raz pierwszy Apple postanowiło zorganizować osobne wydarzenie poświęcone wyłącznie aplikacjom i grom. Niestety, nie jest tajże jasne, czy Apple zaprezentuje podczas konferencji jakiś nowy gadżet, czy wydarzenie będzie poświęcone jedynie aplikacjom i grom.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry