Apple zmienia animację zamykanych aplikacji działających w tle w iOS 12.1.2 w celu uniknięcia zakazu sprzedaży w Chinach polecane, ciekawostki Wideo, nowa animacja, iPhone, iOS 12.1.2, chiny, Apple  W udostępnionej w poniedziałek aktualizacji iOS 12.1.2 oprócz poprawek błędów, Apple zmieniło także animację, która mogła spowodować zakaz sprzedaży iUrządzeń w Chinach. IOS12 czas

Apple zmienia animację zamykanych aplikacji działających w tle w iOS 12.1.2 w celu uniknięcia zakazu sprzedaży w Chinach

W udostępnionej w poniedziałek aktualizacji iOS 12.1.2 oprócz poprawek błędów, Apple zmieniło także animację, która mogła spowodować zakaz sprzedaży iUrządzeń w Chinach.

Z oficjalnej listy zmian wynikało, że gigant z Cupertino w poniedziałkowej aktualizacji iOS usunął błędy aktywacji karty eSIM na iPhonie XR, iPhonie XS i iPhonie XS Max, oraz rozwiązał problem z łącznością przez sieć komórkową, który mógł występować w Turcji w przypadku iPhone?a XR, iPhone?a XS i iPhone?a XS Max.

Oprócz tych zmian w iOS 12.1.2, Apple nieco zmieniło także animację zamykanych aplikacji działających w tle. Nowa animacją wygląda następująco:

Zmiana ta była była spowodowana naruszeniem przez firmę patentów Qualcomm. Zmiana dotyczy oczywiście tylko rynku Chińskiego.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top