Blogerzy skrytykowali Apple Studio Display ciekawostki wady Apple Studio Display, Apple Studio Display  Nowy monitor Apple Studio Display nie trafił jeszcze do sprzedaży, a już został skrytykowany przez dziennikarzy i blogerów, którzy otrzymali urządzenie do recenzji. W tym artykule zebraliśmy główne wady urządzenia. display4 1300x700

Blogerzy skrytykowali Apple Studio Display

Nowy monitor Apple Studio Display nie trafił jeszcze do sprzedaży, a już został skrytykowany przez dziennikarzy i blogerów, którzy otrzymali urządzenie do recenzji. W tym artykule zebraliśmy główne wady urządzenia.

Pierwszą z trzech wad nowego 27-calowego monitora Apple jest niewymienny kabel zasilający, chociaż kabel można wymienić w 32-calowym Pro Display XDR i każdym nowoczesnym iMacu tutaj niestety nie.

Blogerzy skrytykowali Apple Studio Display ciekawostki wady Apple Studio Display, Apple Studio Display  Nowy monitor Apple Studio Display nie trafił jeszcze do sprzedaży, a już został skrytykowany przez dziennikarzy i blogerów, którzy otrzymali urządzenie do recenzji. W tym artykule zebraliśmy główne wady urządzenia. diplay1

Może to również stwarzać pewne trudności dla tych, którzy lubią powiesić monitor i ukryć wszystkie kable w ścianie.

Drugą wadą jest nieusuwalna podstawka. Apple oferuje trzy wersje wyświetlacza Studio – standardową podstawkę za 1599 USD, uniwersalną podstawkę z regulacją wysokości za 1999 USD oraz wersję montowaną w standardzie VESA za 1599 USD. Niestety nie można zmienić podstawki po zakupie.

Blogerzy skrytykowali Apple Studio Display ciekawostki wady Apple Studio Display, Apple Studio Display  Nowy monitor Apple Studio Display nie trafił jeszcze do sprzedaży, a już został skrytykowany przez dziennikarzy i blogerów, którzy otrzymali urządzenie do recenzji. W tym artykule zebraliśmy główne wady urządzenia. display2

Warto tutaj zauważyć, że standardowa podstawka jest niewygodna przy długotrwałym użytkowaniu, ponieważ będziesz musiał patrzeć na monitor z góry pod kątem, co ostatecznie spowoduje ból szyi.

Trzecim minusem jest fatalna jakość kamery internetowej. Pomimo tego, że monitor ma wbudowaną ultraszerokokątną kamerę 12 MP z funkcją Center Stage oraz chip A13 Bionic z neuroprocesorem poprawiającym jakość wideo, wynik pozostawia wiele do życzenia. Joanna Stern z The Wall Street Journal podała dobry przykład, porównując wyświetlacz Studio, 14-calowy MacBook Pro, iPhone 11 Pro i LG UltraFine 5K z kamerką 2MP.

Blogerzy skrytykowali Apple Studio Display ciekawostki wady Apple Studio Display, Apple Studio Display  Nowy monitor Apple Studio Display nie trafił jeszcze do sprzedaży, a już został skrytykowany przez dziennikarzy i blogerów, którzy otrzymali urządzenie do recenzji. W tym artykule zebraliśmy główne wady urządzenia. dispaly3

Apple już powiedział, że ulepszy aparat Studio Display w przyszłej aktualizacji oprogramowania układowego monitora. Jednak nie wiadomo jeszcze, o ile lepiej będzie strzelać.

Przypomnijmy, że oficjalna sprzedaż Apple Studio Display w wielu krajach rozpocznie się jutro, 18 marca. Więcej na temat monitora możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry