Michał12.02.2018
Bloomberg ujawnia szczegóły na temat iOS 12 i iOS 13

Oprócz optymalizacji i poprawy wydajności w nadchodzącym iOS 12 pojawi się także kilka nowych funkcji. Co to za funkcje?

Pierwszą z nich ma być wprowadzenie Animoji w FaceTime. Czyli jak nie trudno się domyślić będzie to zapewne opcja pozwalająca zmienić naszą twarz w czasie rzeczywistym na jedną z Animoji. Podobne rozwiązanie dostępne jest w Snapchat. Jak dla mnie zbędna opcja.

Kolejną zmianą w iOS 12 ma być ulepszona Siri oraz niewielkie zmiany w kontroli rodzicielskiej a także w funkcji nie przeszkadzać. I tyle. To wszystko co na ten moment wiemy o iOS 12.

W sieci pojawiła się także informacja o iOS 13, czyli o wersji oprogramowania, która trafi na nasze iUrządzenia w roku 2019. Nowościami w iOS 13 ma być odmieniony, a raczej odświeżony interfejs, ma pojawić się wsparcie Animoji dla iPad, a także dostępna ma być możliwość uruchomienia aplikacji w kartach.

Na koniec warto dodać, że iOS 12 zostanie zaprezentowany na specjalnej konferencji podczas WWDC18. Prezentacja będzie miała miejsce najprawdopodobniej na początku czerwca tego roku.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz