Krzysiek Borek06.04.2014
Cena OnePlusOne w Europie

OnePlusOne okazuje się być interesującym smartfonem, biorąc pod uwagę cenę i specyfikację techniczną. Na ten moment nie wiemy, jak “słuchawka” będzie wygladała, jednakże hype wokół smartfona rośnie.

Zanim dowiemy się oficjalnie, jaka jest moc urządzenia, które zadebiutuje pod koniec tego miesiąca, dowiedzieliśmy się jaka będzie cena OnePlusOne. Cena została ustalona na poziomie 400$, co daje 350 przeliczając na europejską walutę, w takiej samej cenie Google oferuje Nexusa 5 w większości Europejskich regionów.

Nie wiadomo do końca w jakich częściach świata OnePlusOne będzie sprzedawany, nie biorąc pod uwagę Chin i Europy. Niewiadomą także pozostaje sposob zakupu, czy będzie można kupic go w sklepach stacjonarnych, czy zamawiając poprzez internet.

OnePlusOne będzie posiadał procesor Snapdragon 801, kamerę 6ciooczkową 13mpx, z przesłoną F/2.0, baterię 3100mah i 5,5″ wyswietlacz, który zamknięty będzie w obudowie mniejszej od Xperii Z1. Jeżeli chodzi o oprogramowanie smartfona będzie to CyanogenMod 11S. Firma zamierza zaprezentować smartfona już 23 kwietnia.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS