Co potrafi sam Apple Watch? polecane, ciekawostki zegarek od apple, zegarek Apple, jak działa apple watch bez iphone, iPhone, funkcje Apple Watch, Co potrafi sam Apple Watch, apple watch bez iPhone, Apple Watch, Apple  Smart zegarki są niczym innym jak przedłużeniem naszego smartphone'a. Nie inaczej jest w przypadku zegarka z Cupertino. applew 1300x700

Co potrafi sam Apple Watch?

Smart zegarki są niczym innym jak przedłużeniem naszego smartphone’a. Nie inaczej jest w przypadku zegarka z Cupertino.

Jest jednak parę funkcji, które pomimo braku naszego iPhone’a pod ręką, będą działały bez zarzutu. Jedyne co jest w tym przypadku potrzebne to połączenie znanej sieci Wi-Fi.

  • Komunikacja ogranicza się do otrzymywania i wsyłania iMessage, przekazywania swojego pulsu, przesyłaniu odręcznych obrazków oraz używania Digital Touch.
  • Siri jest w stanie podać informacje dostępne w Sieci, są to między innymi wyniki meczy, prognoza pogody, akcje, repertuar kin.
  • Przypomnienia oraz wydarzenia w kalendarzu zostają zapisane w pamięci zegarka, a po ponownym połączeniu go z telefonem dane automatycznie przenoszą się najpierw do iPhone’a a następnie do iCloud.
  • Kontrola Apple TV, jeśli tylko zostało ono sparowane z zegarkiem działa tak samo jak za pomocą pilota.

Czeka nas jeszcze długa droga aby urządzenia noszone na nadgarstku były w pełni autonomiczne i jedynie wspomagały się smartphone’ami. Nie są one jednak całkowicie zależne co już bardzo cieszy, pozostaje poczekać na rozwój technologi a w szczególności na postęp w dziedzinie baterii, ponieważ to one ograniczają technologie mobilne w znacznym stopniu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry