Coraz więcej osób przechodzi z Androida na iOS polecane, ciekawostki przeniesienie danych z androida na iOS, jak przejść z androida na ios, iOS, coraz wiecej ludzi przechodzi z androida na iOS, Apple, Android, andorid czy iOS  Podczas rozmowy z inwestorami na temat zarobków za czwarty kwartał bieżącego roku, prezes Apple Tim Cook powiedział, że firma zanotowała najwyższy wskaźnik w swojej historii, związany z przejściem użytkowników z konkurencyjnego obozu na iOS. Samsung.onetech.pl  1300x700

Coraz więcej osób przechodzi z Androida na iOS

Podczas rozmowy z inwestorami na temat zarobków za czwarty kwartał bieżącego roku, prezes Apple Tim Cook powiedział, że firma zanotowała najwyższy wskaźnik w swojej historii, związany z przejściem użytkowników z konkurencyjnego obozu na iOS.

W bieżącym kwartale sprzedano 48mln sztuk iPhone‘ów, a 14,4mln (30%) to jednostki zakupione przez użytkowników z konkurencyjnego ekosystemu. Ta zawrotna liczba to nie tylko zakupy, ale również zmiana Androida na iOS, więc wynik nie obejmuje tylko i wyłącznie kupujących iPhone‘a po raz pierwszy.

Coraz więcej osób przechodzi z Androida na iOS polecane, ciekawostki przeniesienie danych z androida na iOS, jak przejść z androida na ios, iOS, coraz wiecej ludzi przechodzi z androida na iOS, Apple, Android, andorid czy iOS  Podczas rozmowy z inwestorami na temat zarobków za czwarty kwartał bieżącego roku, prezes Apple Tim Cook powiedział, że firma zanotowała najwyższy wskaźnik w swojej historii, związany z przejściem użytkowników z konkurencyjnego obozu na iOS. andro

Cook użył tych liczb, aby uspokoić inwestorów, a zarazem pokazać, że w pierwszym kwartale przyszłego roku sprzedaż smartfonów wzrośnie, nie wliczając w to wschodzących rynków i szybkiego rozwoju sytuacji w Chinach. Tylko w tym roku Apple zanotowało 99 wzrost sprzedaży, co przekłada się na 12,5 miliarda $ zysków.

Nie zapomniano również o podaniu informacji o sprzedaży iPada (9,8mln sztuk) i MacBooków (5,7mln sztuk), a kwartalne dochody wyniosły 51,5 miliarda $.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top