OneTech07.12.2020
Crong Neat Cover – etui z kieszeniami dla iPhone 11 Pro

Około miesiąc temu otrzymaliśmy do testów od topbuy.eu fajne i niedrogie etui z kieszeniami dla iPhone 11 Pro. Dziś napiszemy Wam kilka zdań na jego temat.

iPhone jak wiemy sam w sobie jest piękny, ale niestety zarówno z przodu jak i z tyłu znajduje się szkło, które jak wiemy po kontakcie z podłogą czy innym podłożem może ulec zniszczeniu. Dlatego warto jest zabezpieczyć swojego iPhone’a jakimś ładnym etui. Jednym z takich pokrowców może być właśnie Crong Neat Cover.

Wygląd nie różni się jakoś bardzo od innych pokrowców z kieszeniami.

Stylowe obszycia i wysokiej jakości skóra ekologiczna sprawiają, że iPhone w tym etui wygląda naprawdę fajnie. Etui jest miłe w dotyku. Z tyłu pokrowca znajdują się dwie kieszonki, do których można włożyć karty płatnicze lub prawo jazdy.

Etui jest stosunkowo cienkie, więc korzysta się z telefonu bardzo przyjemnie.

Co ciekawe wszystkie krawędzie i wycięcia w etui zostały zabezpieczone paskiem silikonowym, który zapobiega rozwarstwianiu się pokrowca.

Włożenie iPhone’a  do pokrowca odbywa się bezproblemowe i szybko. Etui nieco wystaje ponad ekran dzięki czemu przy położeniu telefonu ekranem w dół nic nam się nie porysuje.

Cechy produktu:

  • Dwie kieszonki z łatwym dostępem do kart.
  • Silikonowy pasek chroniący przed rozwarstwianiem.
  • Elegancki i funkcjonalny design dla mężczyzn i kobiet.
  • Ochrona całego tyłu i boków urządzenia.
  • Bezpieczny i komfortowy chwyt w dłoni.
  • Etui kompatybilne z ładowarkami Qi.

Przez okres testowy, czyli przez miesiąc korzystania z etui nic z niego nie odpadło, nic się nie porwało czy wytarło. Jest ok.

Podsumowanie

Crong Neat Cover to cienkie, dobrze wykonane, miłe w dotyku i całkiem fajnie wyglądające etui z kieszeniami na prawo jazdy czy karty kredytowe. Cena pokrowca w sklepie topbuy.eu to…..  59 zł. Nic więcej chyba pisać nie musimy. Udanych zakupów.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl