Krzysiek Borek13.02.2018
Cydia powróci 15 lutego

Mamy dla was świetną wiadomość! Coolstar, autor narzędzia Electra zapowiedział, że 15 lutego bieżącego roku pojawi się nowa wersja aplikacji umożliwiającej Jailbreak. Poza odblokowaniem systemu dostaniemy również Cydię.

Obecnie przygotowana przez Colstara wersja nie ma dostosowanego interfejsu do iPhone’a X, a poprawki pojawią się w kolejnych wersjach. Na ten moment autor Elektry chce sprawdzić czy wszystko działa, jak należy, a na ostatnie szlify i poprawki jest jeszcze czas.

Od czasu wydania LiberiOS użytkownicy iPhone’a 8, 8 Plus i X musieli czekać na Cydię. To właśnie ona umożliwia zakup wtyczek i aplikacji, których z pewnością nie znajdziemy w App Store. Dobrze, że już niebawem będzie dostępna. Jednak w obecnej formie można zapomnieć o możliwości zakupu wtyczek i aplikacji. Dopiero oficjalna wersja wydana przez Saurika będzie do tego zdolna, o ile w ogóle się pojawi.

Pomimo ręcznej instalacji wtyczek, aplikacji i motywów, dodanie Cydii ułatwi każdy z wymienionych procesów. Podejrzewam, że niektórzy użytkownicy mogliby mieć z tym problemy, a Cydia im to ułatwi.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek