Czy Apple Pencil 2-gen zadziała na starszych iPadach? ciekawostki na jakim ipad dziala apple penicl 2, kompatybilność, Apple Pencil 2, Apple  Wraz z nowymi iPadami Pro, Apple zaprezentowało światu również Apple Pencil 2-gen. Na pewno wielu z Was zadaje sobie pytanie, czy nowy ołówek od Apple jest kompatybilny ze starszymi iPadami? ApplePencil2g

Czy Apple Pencil 2-gen zadziała na starszych iPadach?

Wraz z nowymi iPadami Pro, Apple zaprezentowało światu również Apple Pencil 2-gen. Na pewno wielu z Was zadaje sobie pytanie, czy nowy ołówek od Apple jest kompatybilny ze starszymi iPadami?

Odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna. NIE JEST. Jak się okazuje nowy Apple Pencil działać będzie tylko i wyłącznie na nowych iPadach Pro. Mało tego. Starszy Apple Pencil, którego na pewno wielu z Was posiada niestety nie będzie działał na nowych iPad Pro.

Zatem jeśli chcecie korzystać z Apple Pencil na nowym iPad Pro to jesteście zmuszeni kupić Apple Penicl 2-gen.

Poniżej mamy dla Was grafikę na której możecie zobaczyć z którymi iPadami kompatybilny jest Apple Penicl 1-gen, a z jakimi Apple Penil 2-gen.

Czy Apple Pencil 2-gen zadziała na starszych iPadach? ciekawostki na jakim ipad dziala apple penicl 2, kompatybilność, Apple Pencil 2, Apple  Wraz z nowymi iPadami Pro, Apple zaprezentowało światu również Apple Pencil 2-gen. Na pewno wielu z Was zadaje sobie pytanie, czy nowy ołówek od Apple jest kompatybilny ze starszymi iPadami? pencil

Całe Apple.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry