Data prezentacji iPhone 12 ujawniona? polecane, ciekawostki prezentacja iPhone 12 Pro, prezentacja iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12, Apple  W tym roku prezentacja iPhone 12 / iPhone 12 Pro i innych produktów Apple ma odbyć się już na początku września.  iPhone12 3

Data prezentacji iPhone 12 ujawniona?

W tym roku prezentacja iPhone 12 / iPhone 12 Pro i innych produktów Apple ma odbyć się już na początku września.

Jak donosi użytkownik iHacktu Pro w tym roku najnowsze iPhone?y zostaną zaprezentowane we wtorek 8 września. Jest to podobno pewna informacja, która pochodzi bezpośrednio od Apple.

Prezentacja iPhone 12 / iPhone 12 Pro

Data prezentacji iPhone 12 ujawniona? polecane, ciekawostki prezentacja iPhone 12 Pro, prezentacja iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12, Apple  W tym roku prezentacja iPhone 12 / iPhone 12 Pro i innych produktów Apple ma odbyć się już na początku września.  iPhone12Pro 1 1

To właśnie 8 września ma odbyć się specjalna wirtualna konferencja na której Apple zaprezentuje iPhone 12 / iPhone 12 Pro, Apple Watch, AirPower i iPad Air.

Co ciekawe 27 października odbędzie się kolejna konferencja, ale już w tradycyjnej formie i na niej pojawią się nowe MacBooki z procesorami ARM, iPady Pro a także przez wszystkich wyczekiwane okulary Apple.

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak odliczać dni do wrześniowej prezentacji.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry